4פטס - 4Pets

המרכז הרפואי הווטרינרי לחיות מחמד

10629747_667112203385207_8156883701153996811_n
צילום מסך 2019-08-07 ב-15.32.23
צילום מסך 2019-07-21 ב-10.24.01
עדי אדר

פרופ׳ ערן לביא - וטרינר

דר' מרטין בלום - וטרינר

דר' עתליה רוזנבלום וטורי - וטרינרית

עדי אדר

בוגר תואר ראשון במדעי בעלי החיים בפקולטה לחקלאות ברחובות, בעל תואר שני ברוקחות ותואר ד"ר לרפואה וטרינרית של בית הספר לרפואה וטרינרית, האוניברסיטה העברית בירושלים. פרופ' ערן לביא הוא מומחה ברפואה פנימית של חיות מחמד ועניינו המיוחד נוגע למערכת העיכול ולביצוע אנדוסקופיות (מכשור עם סיבים אופטיים המוכנס למערכת העיכול(. בנוסף, התמחה באירופה בפרמקולוגיה ובטוקסיקולוגיה וטרינרית, ואחד מתחומי המחקר הנוכחיים שלו עוסק בחקר מחלת תולעת הפארק (ספירוצרקוזיס). תולעת זו הפכה לבעייתית מאוד בארץ בשנים האחרונות והמחקר כולל דרכי מניעה, טיפול וגילוי מוקדם של המחלה. פרופ' לביא הינו מרצה בכיר בבית הספר לרפואה וטרינרית של האוניברסיטה העברית בירושלים, ועובד בבית החולים הווטרינרי בבית דגן במחלקת רפואה פנימית של חיות מחמד. בנוסף הוא המנהל האקדמי של קורס סיעוד וטרינרי במכון מגיד ויועץ אקדמי לקורס "התערבויות טיפוליות באמצעות בעלי חיים", האוניברסיטה העברית בירושלים.
ד"ר בלום סיים בהצטיינות תואר ראשון במדעי בעלי החיים בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית בירושלים. בוגר לימודי רפואה וטרינרית (D.V.M) בביה"ס לרפואה וטרינרית ע"ש קורט, האוניברסיטה העברית בירושלים (2011). מיומנותיו ותחומי התעניינותו המרכזיים של ד"ר בלום הינם רפואה פנימית וכירורגיה של כלבים וחתולים. נשוי ומגדל שתי נמרות (חתולות) מדהימות – לולה וליידי: לולה- חתולת רחוב שעיקר והחליט לאמצה לאחר שנפל בקסמיה וליידי אף היא חתולת רחוב יפיפייה, שיום אחד נכנסה למרפאה כדי להגיד שלום ולהסתתר מפני הגשם ומאז הכל היסטוריה. כמו-כן מטפח בביתו אקווריום מרשים עם דגי מים מלוחים ססגוניים ואלמוגים מהפנטים.
ד"ר עתליה רוזנבלום וטורי, בוגרת בית הספר לרפואה וטרינרית של האוניברסיטה העברית וחברה בארגון הרופאים הוטרינרים של חיות מחמד בישראל. רופאה וטרינרית בשירות המזון הארצי של משרד הבריאות וכן קלינאית במרפאה פרטית. אוהבת כלבים, חתולים, מכרסמים ותוכים. אמא לתום ובעלים לסטיין ואייבי, שני כלבים מגזע קייסהונד וחוליו, תוכי גרין צ'יק ששולט בכולם ביד רמה.
גדלתי עם 3 כלבים, 2 חתולים ארנבים ברווזים וכו׳. הגעתי לתחום מתוך אהבה לבעלי חיים
  • פרופ׳ ערן לביא
  • דר' מרטין בלום - וטרינר
  • דר' עתליה רוזנבלום וטורי - וטרינרית
  • עדי אדר - אסיסטנטית

נשמח לעמוד לרשותכם לכל יעוץ רפואי לקראת הביקור הראשון

ניתן להתקשר אלינו או להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תוכלו גם להשאיר לנו פרטים

ונדאג לחזור אלים בהקדם האפשרי ועד 24 שעות מרגע הפנייה